Ewangelia na co dzień – po polsku i po łacinie

“Ewangelia na co dzień” – takim hasłem mógłby się kierować każdy chrześcijanin. Bowiem Słowo Boże jest dla nas punktem wyjścia do wszelkich rozważań na temat wiary i naszej religii. Dlatego stworzyłem dla Was stronę, na której możecie sprawdzić Ewangelię na dziś – z praktycznym kalendarzem i wygodną funkcją przeglądania Ewangelii.

Ewangelia na co dzień - przejdź do kalendarza

Na stronie powyżej znajduje się tekst Ewangelii na każdy kolejny dzień. Możesz łatwo przewijać kolejne dni, klikając na znajdujące się po bokach strzałki. Z kolei po lewej stronie możesz odszukać kalendarz miesięczny. Po kliknięciu na wybrany dzień, wyświetli ci się Ewangelia na dany dzień.

Ewangelia na co dzień – korzystajmy z niej

Warto korzystać z tego, co dał nam Pan Bóg, czyli ze Słowa Bożego. Warto, żeby Ewangelia na co dzień towarzyszyła nam w naszych codziennych zmaganiach i pomagała nam nieść nasz codzienny krzyż. Tradycjonaliści mogą korzystać z drukowanej wersji Biblii. Jeśli jednak nie chcesz albo nie masz takiej możliwości, na szczęście jest internet.Słowo Boże w internecie, czyli Ewangelia na co dzień

Gdy poszukamy Ewangelii online, na pewno znajdziemy wiele stron poświęconych Słowu Bożemu. Warto korzystać z każdej z nich! Zupełnie nie chcę was przekonywać, że jest jakaś jedna jedyna najlepsza strona z czytaniami. Każdy, kto głosi Słowo Boże, jest godny pochwały. Zachęcam jednak do korzystania z mojego serwisu – stworzyłem go dla was, aby ułatwić wam poszukiwania Ewangelii na co dzień.

Wiemy już, że Biblię można znaleźć w internecie. Czy jednak Ewangelia na co dzień ma sens? Czy warto zagłębiać się w Słowo każdego dnia? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć indywidualnie. Moim zdaniem tak. Wszyscy jednak jesteśmy ludźmi, mamy pracę, dzieci, swoje zajęcia. Spróbujcie więc wypracować sobie własny sposób obcowania z Pismem – może nie codziennie, ale jak najczęściej się da. Warto.

Ewangelia na co dzień – korzystaj z niej

Cokolwiek postanowisz, strona Ewangelia na dziś powstała dla ciebie, żeby ułatwić ci życie i poszukiwania. Korzystaj z niej. I pamiętaj, że ewangelię można znaleźć wszędzie, również na Youtubie. Przykład poniżej.


Podobał ci się tekst? Poleć nas na: FACEBOOKU,GOOGLE+PINTERESTINSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code