Polecane strony

Poniżej znajdziecie linki i krótkie opisy blogów i stron, z którymi udało mi się zaprzyjaźnić i nawiązać współpracę. Szczerze polecam zajrzenie na każdą z nich i regularnie śledzenie publikowanych na nich treści. Warto!
Mój historyczny blog - Tomasz Sanecki

Mój Historyczny Blog to strona poświęcona nie tylko historii Polski, ale również dziejom Europy. Znajdziesz tam wiele ciekawostek, interesujących artykułów oraz informacji. Jeśli zgłębiasz tajemnice historii i chcesz poznać zagadki historii, to zajrzyj na Mój Historyczny Blog. Jego autor – Tomasz Sanecki stale współpracuje z największymi wydawnictwami w Polsce, dzięki czemu na stronie znajdziecie zapowiedzi nowości książkowych oraz recenzje najbardziej poczytnych publikacji historycznych.


dlastudenta.plNajwiększy w Polce stworzony dla studentów i absolwentów portal internetowy, odwiedzany miesięcznie przez około 1,2 mln użytkowników, generujących ponad 4 mln odsłon. Portal od prawie 13 lat towarzyszy młodym ludziom gromadząc najważniejsze informacje z kraju i świata w działach tematycznych typu: Studia, Praca, Kultura, Stancje, Rozrywka, Informator Miejski i wiele innych. Szczegóły na: www.dlastudenta.pl.


http://lakedajmon.blog.onet.pl/

Blog Kamila Barańskiego

Bardzo ciekawy blog, na którym bardzo dużo mówi się o łacinie, ale nie tylko. Autor ma dużo do powiedzenia na wiele różnych tematów. Zachęcam do czytania, bo na blogu można poczuć się jak u siebie – do czego zachęca sam autor.


Wloskielove

Włoskie love

To świetny blog o języku i kulturze Włoch praktycznie. Tworzy go Natalia, która – jak sama pisze – stara się czerpać z Włoch to, co mają najlepszego, próbując przy tym nie zwariować. Jak na razie idzie jej świetnie, bo blog nie dość, że bardzo interesujący, to jeszcze przepięknie wygląda!


Włoski cafe

Włoski Cafe

Ten bardzo interesujący blog na temat Włoch, języka włoskiego i wszystkiego, co z nimi związane, prowadzi pani Agnieszka – italianistka, tłumaczka i wykładowca. Autorka wie, o czym pisze, bo we Włoszech mieszka już od ponad 25 lat.


Italia poza szlakiemItalia poza szlakiem

Autorka tego przepięknego bloga to bardzo interesująca postać – na co dzień mieszka w Hamburgu, ale kocha Włochy i wraca do nich, kiedy tylko może. Pani Magda zwiedza Italię enokulinarnie. Co to znaczy? Zapraszam do lektury bloga!


Germanin.plGermanin.pl

Ta strona to prawdziwa skarbnica wiedzy, jeśli chodzi o język niemiecki. Autor regularnie zamieszcza materiały i pomoce naukowe, filmy i ciekawostki. Serwis jest zupełnie bezpłatny. Zapraszam i polecam!


Blog o FrancjiBlog o Francji, Francuzach i języku francuskim

Ten blog, prowadzony przez panią Justynę, powstał z myślą o jej uczniach, ale też o wszystkich frankofilach, którzy chcą wiedzieć, co we francuskiej trawie piszczy. Polecam, bo dla autorki język francuski nie ma żadnych tajemnic.


Pro AnticaPro Antica

Pro Antica to istniejący od 2001 r. zespół zajmująca się archeologią eksperymentalną i odtwórstwem historycznym. Grupa posiada bogatą ofertę edukacyjną, a nad poprawnością jej działań czuwają naukowcy uniwersyteccy.


Francuski nie dla wszystkichFrancuski (nie) dla wszystkich

Świetny blog o języku francuskim. Jak pisze sam autor, nie jest tu podstawowa ani nudno, są za to zwroty, których próżno szukać w słownikach. Trudno się z tym nie zgodzić! Strona zdecydowanie warta polecenia. Dodam tylko, że zdjęcie odnosi się do pozablogowych aspektów twórczości autora ;)


 

Pomysł na śniadanie

pomyslynasniadanie.pl

Strona trochę z innej beczki, ale nie mniej interesująca. Bo dla każdego z nas zdrowie powinno być interesujące. Na stronie pomyslynasniadanie.pl znajdziecie – jak sama nazwa wskazuje – przepisy na pyszne i zdrowe śniadania. Warto sprawdzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code